سلام.  به گیگ هک خوش اومدین.

امروز میخوایم در مورد دبیان حرف بزنیم. بله درسته دبیان(debian) . توزیعی نام آشنا هم برای حرفه ای ها و هم برای تازه کار ها. دبیان یکی از قدیمی ترین سیستم عامل های دنیای لینوکس هستش و تا به حال آخرین نسخه ی اون نسخه ی دبیان ۱۰ هستش که من ازش استفاده میکنم.

لوگو دبیان

دبیان ۱۰٫۳ یکی از بهترین و حرفه ای ترین سیستم عامل های دنیا هستش . یکسری وبسایت ها در موردش تبلیغ بد کردن و اون رو نا امن جلوه دادن اما از نظر من امنیت بالایی داره. اولش اینکه دبیان نصب کردنش پدرم رو در اورد. چون پارتیشن بندی رو توی لینوکس بلد نبودم خیلی برام سخت بود ولی تهش یادگرفتم.

یادمه که اون اوایل بلد نبودم از سودو استفاده کنم ولی با کمک دوستان خوبم در ubuntu.ir این مشکلم هم حل شد.

من خودم از xfce استفاده میکنم اما از تقریبا همه ی دسکتاپ ها در دبیان پشتیبانی میشه

سخن رو کوتاه کنم: دبیان عالیه اما نه برای تازه کار ها. قبلش حتما اوبنتو یا مینت رو امتحان کنین. ممنون.

بهترین سن برای یادگیری برنامه نویسی

تجربه ی کار با دبیان

دبیان ,رو ,ها ,ی ,کار ,اون ,تازه کار ,کار ها ,برای تازه ,حرفه ای ,هم برای

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اموزش ساخت وبلاگ و کار با ان قهوه گانودرما مارال و آلنی داروخانه وایمکس تور های استانبول *نمونه سوالات ریاضی جملات عاشقانه امام زمان جعلی مشاوره و طراحی چیدمان داخلی میوه تازه ایران